Jaki prezent kupić tacie na święta?

Jaki Prezent na święta dla taty – kubek obecnie najlepiej spełni swoje zadanie? Można zaobserwować, że dzieci z roku na rok coraz częściej podejmują decyzję, by podarować ojcu pod choinkę dobrą książkę. Na jaką pozycję warto się zdecydować?

„Ciąża. Instrukcja obsługi”, autorzy David Ufberg, Sarah Jordan

Należy mieć świadomość, że jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych poradników przeznaczonych dla przyszłych rodziców. Autorzy koncentrują się przede wszystkim na zmianach, które zachodzą w ciele kobiety, która spodziewa się dziecka. Oczywiście nie jest to jednoznaczne z tym, że porady nie przydarzą się przyszłym ojcom. Panowie w tym okresie powinni być ogromnym wsparciem dla przedstawicielki płci pięknej, a następnie dla dziecka. 

„Projekt: Supertata. Dziesięć narzędzi potrzebnych każdemu ojcu”, autor Gregory W. Slayton

Jak wiadomo, narodziny dziecka są praktycznie dla wszystkich rodzicom prawdziwą rewolucją. Przyszły ojciec nie jest w stanie przygotować się na wszystko w 100%. Warto jednak zrobić wszystko co się da, by jak najmniejsza liczba tematów była niewiadomą. Omawiana książka została napisana przystępnym i prostym językiem. Przyszli ojcowie powinni znaleźć w pozycji najważniejsze narzędzia, które będą niezwykle pomocne w odnalezieniu się w zupełnie nowej roli. Koniecznie trzeba zdawać sobie, że autorzy nie zapomnieli o niepełnych rodzinach. 

„Ojciec. Opowiadania” praca zbiorowa

Warto wiedzieć, że o więzi, która łączy matki z dziećmi zostało już napisanych setki opracowań naukowych oraz powieści. Można zaobserwować, że ojcowska miłość jest w literaturze traktowana po macoszemu. Na rynku dostępnych jest bowiem stosunkowo mało książek dotyczących relacji ojca z synem lub córką. Oczywiście nie jest to równoznaczne z tym, że ambitny i żądny wiedzy tata nie znajdzie dobrej pozycji poświęconej wspomnianemu tematowi. “Ojciec.Opowiadania” jest w najprostszym możliwym ujęciu zbiorem opowiadań najsłynniejszych polskich prozaików. Godny uwagi jest fakt, że każdy w zupełnie inny sposób podszedł do motywu przewodniego.