A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Start / Kancelaria / Serwis parafii św. Józefa w Pasłęku

Serwis parafii św. Józefa w Pasłęku

serwis parafiiInternetowy serwis parafii

Serwis parafii św. Józefa w Pasłęku jest, w swoich zamierzeniach, źródłem informacji dla parafian, mieszkańców miasta i gminy Pasłęk, miłośników koncertów organowych oraz dla wszystkich tych, których interesuje historia i obecne życie w naszej parafii.

Celem serwisu jest informowanie o bieżącej działalności wspólnot parafialnych, wydarzeniach związanych z parafią oraz propagowanie wartości chrześcijańskich poprzez edukację i prezentowanie poglądów kościoła rzymskokatolickiego. Szczególnie liczymy na aktywność wspólnot parafialnych, które mają możliwość podzielenia się swoimi dokonaniami i zaproszenia do siebie większej ilości wiernych parafii św. Józefa w Pasłęku.

Do korzystania z serwisu „Parafia św. Józefa w Pasłęku”  nie jest wymagana instalacji żadnych programów. Wszystkie ankiety są anonimowe i mają jedynie wskazać autorom oceny i oczekiwania czytelników. Możliwość komentowania została ograniczona tylko do wybranych treści i wymaga zatwierdzenia przez moderatora serwisu. Wszelkie uwagi i zapytania proszę kierować poprzez zakładkę menu „Kontakt”. Będą one traktowane jako osobisty przekaz tylko do wiadomości odbiorcy chyba, że zostanie w treści zawarta możliwość jej upublicznienia.

Serwis parafii technicznie dzieli zawarte w nim treści na „informacje”  i „wiedzę”.  „Informacje” charakteryzują się określonym „terminem ważności” jak np. wiadomość o dacie wizyty biskupa w naszej parafii, koncercie organowym czy też uroczystościach kościelnych. „Wiedza” (można ją odnaleźć poprzez menu po prawej stronie serwisu) charakteryzuje się trudnym do określenia, ale z pewnością długim „terminem ważności” jak np. historia kościoła, dogmaty kościoła rzymskokatolickiego, galerie itp.

Wszelkie treści, fotografie, filmy i ścieżki dźwiękowe używane w serwisie są umieszczane za zgodą autorów lub zostały pobrane z serwisów dopuszczających ich stosowanie w innych serwisach. W przypadku podejrzenia o naruszenie czyichś praw autorskich prosimy o pilne przekazanie takiej informacji do administratora serwisu, który zobowiązany jest do jak najszybszego wycofania takiego materiału z publikacji do momentu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Polecamy korzystanie z innych serwisów związanych z działalnością naszej parafii: „Organy Hildebrandta„, „Warsztaty muzyki liturgicznej„.

Z góry dziękujemy wszystkim czytelnikom za korzystanie z naszego serwisu oraz wszelkie krytyczne uwagi, ale mające na celu poprawę jego funkcjonowania.

Administrator serwisu