A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

PARAFIA ŚW. JÓZEFA W PASŁĘKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.10.2018r.

 

 1. W tym tygodniu przypada już ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, zapraszamy na sobotę 13.10 na godzinę 19.30 rozpoczynamy rożeńcem w intencji nawrócenia grzeszników, następnie Msza św., z procesją z figurką Matki Bożej Fatimskiej i kończymy Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do pisania swoich intencji które będą odczytane na początku modlitwy różańcowej i złożenie ich w zakrystii.
 2. W następna niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na renowację naszych okien. Dziękuje za każdą złotówkę złożoną na ten cel.
 3. Trwa miesiąc różańcowy, zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową o godzinie 17.30. Dzieci serdecznie zapraszamy na różaniec w każdy wtorek i do wzięcia udziału w konkursie „Oryginalny różaniec”, wykonane różańce składamy przy ołtarzu Matki Bożej do dnia 21.10.
 4. W niedziele 28.10 zapraszamy rodziców dzieci które w tym roku szkolnym przyjmą I Komunie świętą na spotkanie po Mszy św. o godzinie 11.00
 5. W niedzielę 28.10., rodziców młodzieży, która rozpoczęła w tym roku przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie po Mszy św., o godzinie 9.30
 6. Zbiórka ministrantów, lektorów i chłopców, którzy chcą zostać ministrantami w sobotę o godzinie 11.00 w
 7. W następna niedzielę zapraszamy na Mszę św, o godzinie 18.00 po której będziemy się modlić o uzdrowienie duchowe i cielesne.
 8. Domowy Kościół zaprasza na II Diecezjalny Jubileusz Małżeński 17.11. br., do Nowego Dworu Gdańskiego i na Bal dla Niepodległej – szczegóły na plakacie.
 9. We wtorek nieszpory dla mężczyzn po Mszy św. wieczornej.
 10. Spotkanie Biblijne dzisiaj o godzinie 15.30 w oratorium.
 11. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego.
 12. W środę spotkanie „Odnowy w Duchu Świętym” o godzinie 19.00.
 13. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od godziny 16.00 – 17.30.
 14. Są do nabycia albumy z kościołami naszej diecezji – wydane w 25.rocznicę utworzenia Diecezji Elbląskiej. Koszt 80 zł.
 15. Wszystkim Jubilatom, Solenizantom i Gościom życzymy obfitości Łask Bożych.